Nowy start !

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Witajcie :-)

Jako, że w moim życiu ostatnio totalne rewolucje, które spowodowały że zaniedbałam pracę nad blogiem.. Postanowiłam,że czas na NOWY START ! Rzeczywistość, a chęci niestety nie zawsze idą w parze. Główną ideą bloga miały być bajki w formacie audio – mego autorstwa bądź powstale we współpracy z wydawnictwami itp. Tak też pozostanie, lecz ze względu na to iż dziele laptop (moje studio nagrań hie hie) razem z moim mężem,to moje pole manewru jest nieco ograniczone. Mąż w tej chwili odbywa pracę delegowaną do której niezbędny mu jest laptop – tak więc nie mam chwilowo obok siebie ani męża ani laptopa. Zmiany będą polegały na tym, że oprócz bajek audio dla rozwoju bloga i nie stania w miejscu,będze pisała również wpisy ze swoimi bajkami,wierszami,bądź recenzjami-poleceniem fajnych pozycji książkowych. Być może z czasem zorganizuje na blogu tzn dzień otwarty – jeden dzień w tygodniu poświęce na luźny całkiem lifestylowy wpis :-) Może trochę prywatny? Czas pokaże :-)

Od tej więc pory troche inaczej,lecz nadal BĘDZIE CZYTANE i BĘDZIE CO CZYTAC! :-) Nie poddajemy się!

 

Pozdrawiam – widzimy się całkiem niedługo :-)

Jeden komentarz do “Nowy start !

  1. No i super :D Myślałam ostatnio o Tobie, co tam porabiasz :) Więc z wielką chęcią przeczytam (a nie tylko posłucham) co tam siedzi w Twojej głowie :D :D Powodzenia!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>