Czary mary, czary mary… Zaczarowany języczek zamienia się w..

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

…KONIKA!

Witajcie!

Pamiętacie co Wam jakiś czas temu obiecałam? Coś wyjątkowego! I słowa dotrzymałam.

Dzisiaj pragnę Wam przedstawić kolejną animację, połączoną z nagraniem AUDIO, która powstała we współpracy z zaprzyjaźnionym Wydawnictwem Ida ( które już znacie). W nagraniu możecie usłyszeć coś innego niż zwykle – otóż wplecione między tekst bajki zostały odgłosy zwierzątek( m.in.konika i pszczółki).  Są to proste ćwiczenia logopedyczne aparatu mowy. Wszystko dla dobrej kondycji języczka!

Nagranie: 

Bajka o języczku, który zamienił się w konika pochodzi z książeczki pt.” Zaczarowany języczek w krainie zwierząt”. Na stronie Wydawnictwa macie dostęp do wirtualnej PEŁNEJ wersji tejże książeczki. Zachęcam do podglądu ! 

 

1

18-19

 

Zapraszam więc do odsłuchania nagrania,a później do samodzielnego odczytania dziecku tej oto bajeczki. Jestem pewna, że Wasze Zuchy również zaangażują się w kląskanie i bzzzzzzzyczenie. PAMIĘTAJCIE – to nie tylko zabawa ale i korzyść dla rozwoju mowy małego człowieka. :)

Zakup książeczek logopedycznych,które proponuje Wydawnictwo IDA to na pewno będą dobrze wydane pieniądze. Za całkiem niewielką kwotę możemy wspomóc rozwój naszego dziecka. Książeczki dostarczą wiele radości dzieciom, wyćwiczą języczek i aparat mowy zapobiegając wadom wymowy. To wspaniały i mądry prezent dla każdego małego dziecka.

Dzieci pokochają wspólne czytanie, a rodzice otrzymają wskazówki i podstawowe informacje na temat rozwoju mowy u 3, 4 i 5-latka.

Skusicie się?

LINKI:

Książeczka „Zaczarowany języczek w krainie zwierząt”. 

Bajka „Czary mary, czary mary…Zaczarowany języczek zamienia się w KONIKA”.

Wydawnictwo IDA

Do Usłyszenia !

P.K – Będzie Czytane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>